Przetargi i zapytania ofertowe


Zapytanie ofertowe dotyczące przeprowadzenia szkoleń w ramach projektu "Aktywni w naszej gminie" w roku 2014

2014-04-04

W celu spełnienia zasady przejrzystości i konkurencyjności dokonywania wydatków w ramach realizacji projektu w załączeniu przedstawiamy zapytanie ofertowe na organizację i przeprowadzenie warsztatów kompetencji i umiejętności społecznych, zajęć z trenerem pracy w ramach projektu "Aktywni w naszej gminie" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Dołączone pliki:


Zapytanie ofertowe dot. organizacji i przeprowadzenia szkoleń zawodowych w ramach projektu "Aktywni w naszej gminie"

2013-07-04

W celu spełnienia zasady przejrzystości i konkurencyjności dokonywania wydatków w ramach realizacji projektu w załączeniu przedstawiamy zapytanie ofertowe na organizację i przeprowadzenie szkoleń zawodowych dla 10 uczestników projektu „Aktywni w naszej gminie” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Zapraszamy do składania ofert na poniżej zamieszczone zapytanie. Oferty można składać do dnia 18 lipca 2013r. do godz. 16.00.

Dołączone pliki:


Zapytanie ofertowe dotyczące przeprowadzenia szkoleń w ramach projektu "Aktywni w naszej gminie" w roku 2013

2013-04-03

W celu spełnienia zasady przejrzystości i konkurencyjności dokonywania wydatków w ramach realizacji projektu w załączeniu przedstawiamy zapytanie ofertowe na kompleksową organizację i przeprowadzenie warsztatów kompetencji i umiejętności społecznych, zajęć z trenerem pracy w ramach projektu "Aktywni w naszej gminie" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Dołączone pliki:


przejdź do góry...

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Aleksandrowie. Aleksandrów 39, 26-337 Aleksandrów, tel. (44)756-00-13, faks (44)756-00-14

Korzystając z serwisu akceptujesz zasady wykorzystania plików cookies. więcej informacji